Поради по збірці меблів

Автор:admin

Поради по збірці меблів

У даній статті ми дамо загальні і основні поради по збірці щоб ви змогли уникнути найпоширеніші помилки, які можуть врятувати не тільки ваші меблі, але і ваше здоров’я.

Як зібрати меблі

1. На перший погляд в збірці немає нічого складного і що цей процес займе годину або два. Помилка. Ви самі переконаєтеся що це тільки враження. Коли у нас цікавляться скільки займе збірка наприклад кухонні меблі, ми відповідає що від 4 годин, велика кухня може зайняти два дні, людей це обурює. Але якщо ці меблі буде збирати недосвідчена людина, то множте сміливо на два або три. Якщо досвіду в збірці у вас ще немає, не рекомендуємо, настійно не рекомендуємо збирати кухонні меблі. Ці меблі одна з найскладніших. Шафи-купе, комод, тумба, стіл-це під силу кожному. Отже — виділіть достатньо часу для збирання.

2. Збірка кухні або великих шаф, підвісних пеналів краще виробляти з помічником.

3. При складанні меблі професійні збирачі використовують багато різного інструменту: шуруповерт, дриль, перфоратор, струбцини, елеткролобзік, рівень, молоток, степлер, набір викруток та ключів, рулетку. Якщо ви не збираєте кухню, можна обійтися тільки шуруповертом, а іноді простою викруткою. Однак настійно рекомендуємо перш ніж збирати велику і складну меблі потрібно оцінити не тільки свої можливості але і наявність необхідного інструменту. Можливо буде раціонально звернеться до професійних збирачам.

4. При доставці, в присутності постачальників, рекомендуємо перевірити меблі на цілісність. Деталі можуть бути пошкоджені, дзеркала розбиті. Переконайтеся так само в наявності всієї фурнітури згідно з переліком зазначеної в інструкції. Постачальник зобов’язаний замінити поламані деталі. Якщо є пошкодження не розписувалися в накладній.

5. Розпакування меблів. Розпаковувати коробки рекомендується канцелярським ножем уздовж скотча, так як якщо меблі пошкоджена або не відповідає замовленої ви могли б її повернути виробникові. Будьте обережнішими, нерідко ножами псують і самі меблі. Не поспішайте розпакувати всі ящики відразу.

6. Приготуйте місце для монтажу меблів. Необхідно прибрати всі що може заважати збірці, особливо те, що можна розбити. Врахуйте той факт що такі меблі як шафи, комоди, пенали збираються в лежачому стані. Врахуйте це. Для того щоб не подряпати підлогу, а головне меблі можна постелити пакувальний картон на підлогу.

7. Складання меблів. Якщо меблі упакована в декількох скриньках не поспішайте розпаковувати все ящики відразу, щоб не переплутати їх. Якщо це, наприклад, кухня збирайте секцію за секцією. Вивчіть уважно інструкцію, Кожна деталь, кріплення і фурнітура має своє умовне позначення в інструкції.

8.Перед тим як розпочати складання, хочемо вас попередити що в стандартних меблів купленої в магазині всі отвори знаходяться там, де повинні бути, немає нічого зайвого. Звертаємо на це ваше так як часто «майстри» не розібравшись намагаються зіставити неправильно деталі або вставити кріплення в отвір які не призначені для цього. Якщо виникли такі невідповідність уважніше вивчіть інструкцію по збірці і переглянете деталі ще раз. Отже-головне не зіпсувати меблі!

9.Соблюдайте послідовність складання. Так само важливо не плутати деталі. Вони можуть відрізняться за все одним отвором. Є велика ймовірність переплутати вгору деталі і ніс. Всі ці помилки приведуть вас до того, що практично повністю зібрана меблі повинна бути розібрана щоб зібрати її заново.

10. Зібравши корпус, перед кріпленням задньої стінки обов’язково перевірте рулеткою діагональ. Покладіть корпус лицьовою стороною на підлогу і рулеткою перевірте рівність діагоналей. Довжина діагоналі з двох сторін повинна бути однаковою. В іншому випадки шафа буде кривої, а головне двері і висувні ящики не будуть нормально закриватися. Після виставлення діагоналі (прямих кутів) можна кріпити задню стінку. Зазвичай вона виготовлена ​​з ДСП (щільний картон). Кріплення краще робити не цвяхами а степлером з розжареними скобами 15мм або саморізами. Будьте обережні щоб саморізи (скоби, цвяхи) не пройшли повз і не зіпсували ДВП. Потрібно потрапити ними по середині торця деталей ДС.
Це основні поради від професійних складальників. Все інше вам буде вказано в інструкції. Якщо ви любили грати з дитячими конструкторами у вас обов’язково вийде. Удачі вам!

Об авторе

admin administrator