Доставка, експлуатація та догляд за кухонними меблями.
Найчастіше кухонний гарнітур доставляється замовнику в розібраному вигляді. Якщо ви купуєте готову серійну меблі, всі деталі майбутньої кухні упаковані в картон з маркуванням.
Якщо ж кухня була виготовлена за індивідуальним замовленням, то, швидше за все деталі будуть упаковані в стрейч плівку. Іноді для прискорення процесу складання частина пеналів і шафок привозять в зібраному вигляді.
У випадку з готової серійної меблями при прийомі товару ви повинні уважно перевірити наявність усіх деталей кухні, звіряючи їх з відвантажувальних листом. Переважно, щоб доставкою готових меблів займалася компанія-продавець, так як в разі пошкодження деталей меблів вантажниками компанії — це гарантійний випадок, і ви легко досягнете заміни зіпсованої деталі. Якщо ж меблі пошкоджена під час перевезення і доставку співробітниками іншої компанії, не чекайте гарантійної заміни або ремонту. Не нехтуйте простим оглядом деталей на наявність подряпин і відколів в присутності представника продавця, оскільки тільки в цьому випадку ви можете пред’явити претензії до якості деталей.
При покупці кухонного гарнітура уточните у менеджера умови рекламації (повернення) пошкоджених деталей.
Кухня, виготовлена за індивідуальним замовленням, не вимагає звірки деталей, оскільки компанія-виробник сама займається доставкою та складанням меблів, в даному випадку недостача деталей виключена, так само як і тяганина з гарантійною заміною пошкодженої деталі.
Ні компанія-продавець готових меблів, ні виробник меблів за індивідуальним замовленням не пропонують гарантійне обслуговування в разі складання меблів самим покупцем.
1. Для того щоб уникнути деформації деталей і відшарування покриття, уникайте тривалого контакту меблів з водою, доже стільницю рекомендується витирати насухо відразу після потрапляння вологи. Чи не ставте мокру посуд в шафки, за винятком спеціалізованої сушіння для посуду з лотком для води.
2. Гарячі предмети, пар та обігрівачі теж можуть завдати шкоди поверхні меблів, тому будьте уважні і не ставте сильно нагрітий посуд, тостери, чайники на незахищену стільницю.
3. Не розміщуйте шафки та пенали безпосередньо над варильною поверхнею без витяжки.
4. Пам’ятайте, тривалий вплив прямих сонячних променів на меблі, призводить до зміни кольору таких ділянок.
5. Кислоти, луги, та інші агресивні речовини можуть пошкодити меблеві поверхні. Уважно читайте інструкцію по застосуванню чистячих і миючих засобів, так як далеко не всі вони нешкідливі для меблів.
Меблі, з ушкодженнями, що виникли внаслідок порушення правил експлуатації, не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Доставка меблів, експлуатація меблів, догляд за меблями.
Уникайте попадання води в зазори між деталями. Під час миття підлоги не мочіть меблеві цоколі.
У разі необхідності протирайте меблі вологою тканиною без використання розчинників і абразивів. Завжди витирайте меблі насухо.
Кожному виду меблевого матеріалу відповідає певний засіб по догляду, не всі засоби можуть контактувати з харчовими продуктами.
Категорично заборонено використовувати для чищення меблів тверді пластикові та металеві губки.
В період дії гарантійного обслуговування меблів, не ремонтуйте і не змінюйте меблі самостійно або із залученням третіх осіб, так як це анулює гарантію від продавця.
Об авторе