(095)023-2303

(095)696-9569

Признаки качественной сборки мебели

Автор:admin

Признаки качественной сборки мебели

Що значить «якісно зібрана» меблі

неправильная сборка мебели качественная сборка мебели некачественная сбокра мебели

При покупці покупці меблів виникає необхідність її складання, так як в зібраному вигляді, як правило, меблі не поставляється. Незалежно від того, вирішили ви зібрати меблі самі або зверніться до професійних майстрам по збірці меблів, якісна збірка таку ж советы по сборке мебеливажливу роль, як і якість її виготовлення. У магазині, якщо продавець зацікавлений у продажу меблів, ви споглядає продається вам меблі в дуже якісної збірці. Однак, навіть дуже дорога, якісна і красива меблі, зібрана «криво», не тільки не буде радувати ваш погляд, але і термін служби її буде малий, а головне її використання може бути дуже небезпечним.

Нижче ми розповімо на що потрібно звернути особливу увагу при самостійній збірці меблів або що вимагати від майстрів при прийомі їх роботи.

1. У процесі складання важливо не пошкодити її деталі. Для цього рекомендується постелити на підлогу тканину або пакувальний картон від меблів. Це збереже від подряпин не тільки меблі а й сам підлогу.неудачная сборка стула

2. Дуже важливим фактором є повна, але помірна затягування всіх сполучних елементів: саморізи, конфірмати, рафікси, куточки. Якщо ви бачите щілини між деталями в місцях їх з’єднання, знайте, що меблі зібрана таким старанням, буде не тільки погано виглядати, але і буде нестійкою, двері і ящики будуть погано закриватися. Так само важливо не перестаратися, щоб не виламати кріплення і не зірвати різьбу.

3. Задня стінка меблів надає не тільки зручність і естетику, а й створює необхідну жорсткість конструкції. Перед її установкою майстер повинен перевірити діагональ рулеткою, в іншому випадку шафа буде стояти криво а двері будуть погано або нещільно как собрать мебель правильнозакриватися. Добросовісний майстер кріпить стінках не цвяхами, які можуть йти в комплекті, а саморізами або за допомогою степлера, але довгими скобами. В іншому випадку задня стека буде відставати. Як результат дрібні речі будуть випадати, чіплятися за цвяхи, жорсткість конструкції буде порушена.

4. При прийнятті роботи у майстра перевірте, щоб всі двері вільно, безшумно а головне щільно закривалися. Ящики повинні висуватися легко без скрипу. Зазори між фасадами повинні бути однаковими.

5. Якщо збирається шафа-купе, двері повинні закриватися безшумно і щільно в обидві сторони. Якщо цього немає, то скоріше за все любо діагональ була виставлена, або опори не були відрегульовані. Втім, недорогі шафи часто комплектуються дешевими опорами без регулювання. Доводиться підкладати під шафу підкладки.

6. Акуратно спробуйте похитати. Меблі повинні стояти стійко. Все пенали, які кріпляться до стіни повинні прилягати щільно і надійно.

7. Для економії часу недбайливі майстри не закривають кріпильну фурнітуру заглушками. Прослідкуйте щоб конфірмати і мініфікси майстер закрив заглушками.


Ознаки якісного складання меблів, що означає якісна збірка меблів, як якісно зібрати меблі

Об авторе

admin administrator