Що робити зі старими меблями

Автор:admin

Що робити зі старими меблями

Що можна зробити зі старими меблями?

Набридла стара меблі? Немає можливості придбати нову? Не біда. Чуть-чуть фантазії — і старі меблі придбає новий вигляд. Непоказний стіл, стілець або комод, які раніше використовували лише для брудних робіт в будинку, можна перетворити в дуже елегантні і практичні предмети, які прикрасять, а не зіпсують, ваш інтер’єр. Вдихнути нове життя в старі меблі — не так вже й складно. Як це зробити — поговоримо в нашій статті.

что делать со старой мебелью

Як подарувати друге життя старих меблів?

Можна оновити її, перефарбувавши, замінивши фасади, фурнітуру, зробивши нову перетяжку, застосувавши дуже популярну техніку декупажу.

Перефарбувати іншим кольором можна шафа, стілець, стіл, комод та інші предмети інтер’єру. Як це зробити?

1. Відкрийте ящики, зніміть фасади, кріплення.

2. Використовуючи наждачний папір, знежирте поверхню. Обмітаючи її щіточкою, знявши пил.

3. Загрунтуйте предмет меблів, прибравши з його поверхні все, що робить її нерівній.

4. Покрийте меблі фарбою. Рекомендуємо використовувати акрилову. Її не складно розвести водою, домігшись таким чином потрібної консистенції. Вона не видає різкого запаху і швидко висихає. При фарбуванні можна користуватися спеціальним пістолетом, пензлем або валиком. Для деталей меблів різних розмірів потрібні різні кисті. Важливі нюанси: доцільніше пофарбувати меблі в два заходи. Другий шар наносите після висихання першого. Фарбу слід накладати в одному напрямку.

Старая мебель

Як прикрасити меблі різними кольорами?

Придбайте клейку стрічку. Нанесіть на поверхню предмета меблів світлий тон. Зробіть це 2 рази. Після висихання частина, яку ви хочете залишити світлою, заклейте скотчем. На решту частини нанесіть колір яскравіший або потаємні (за вашим бажанням). Ручки теж можна оновити: посріблити або позолотити відповідними фарбами.

декупаж на мебеи

техніка декупаж

Якщо у вас немає можливості поміняти фасади на обридлої меблів, можна перетворити їх декупажем. Для цього ви можете використовувати кольорові серветки, вирізки з журналів, картинки, роздруковані на принтері, шматки шпалер, тюлі або ж будь-який інший тканини. Серветки з вподобаним малюнком слід розділити на шари і працювати тільки з верхнім, найяскравішим шаром. Завдавши клей на поверхню меблів, накладіть вирізаний з серветки малюнок. Дайте малюнку добре просочитися клеєм. Ретельно і дуже акуратно, починаючи від центру і слідуючи до країв, розгладьте аплікацію пензлем. Висохлі поверхні покрийте акриловим лаком.

Заміна фасадів та фурнітури

Корпус предмета меблів зношується мало, тому при його оновленні можна замінити тільки фасади і лицьову частину ящиків. Нові фасади можна вибрати з МДФ (плівкового і фарбованого), ДСП, акрилу, масиву дерева і ін. Їх можна замовити в спеціалізованих магазинах. Зберігши старий корпус, але прикріпивши нові фасади, ви зможете оформити свої меблі в новому стилі: модерна, Провансу, лофт і т.д.

Фурнітуру (опори, ручки, направляючі ящиків, петлі, доводчики та ін.), Як правило, не оновлюють, а замінюють. Вона з часом приходить в непридатність. Для заміни старої фурнітури потрібно заміряти її довжину або ж взяти зразок з собою в магазин. Після установки багато видів фурнітури вимагають регулювання.

перетяжка меблів

Оббивка м’яких меблів з часом псується, тому її можна, повністю або частково, замінити на нову. До неї можна додати нові гудзики, тасьму, утяжки і ін., Виготовити нові покривала і подушки. Внутрішньо наповнення диванів — пружинні блоки, ватин, синтепон та ін. — Можна також замінити, встановивши більш сучасні каркас і наповнювачі.

Необов’язково мати багато грошей, щоб розмістити в будинку готову дорогі меблі. Можна оновити ту, що вже є у вас. Після проведених робіт оновлені предмети меблів нерідко виглядають і служать краще, ніж щойно куплені. Прикладіть деякі зусилля і результат порадує вас. Що можна зробити зі старими меблями, Нове життя старих меблів, Реставрація старих меблів Київ, як переробити стару поліровані меблі.

Об авторе

admin administrator